Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

OPROEP Dennis van Lent

terug naar overzicht

Maandag, 22 april 2019

Gisteren heb ik op t fort mijn foudraal laten liggen met hengels en topsets. Het betreft een blauwe foudraal van spro cresta. In de foudraal zit een cresta fighting strong 11,5m met 4 topsets en nog wat spulletjes.

IEMAND DEZE FOUDRAAL GEVONDEN!!!
Dennis van Lent: Ik ben er vanochtend achter gekomen dat ik mijn foudraal vergeten ben en ben gelijk gaan zoeken, maar helaas stond hij er niet meer. Ik vermoed dat iemand die in de omgeving woont hem mee heeft genomen.

Ik wil jullie vragen om te helpen om naar mijn hengels uit te kijken of te vragen in zijn of haar omgeving of iemand deze heeft gevonden.

VINDER WORDT BELOOND!!!!

Ken je Dennis niet meld je dan bij mij.

Joop Harmsen

joop@devaartposcar.nl

06 187 913 37